Dr ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ Δασοτεχνικό Γραφείο | Μεσολόγγι Αιτωλοακαρνανία
Το δασοτεχνικό γραφείο μας, με επικεφαλής το δασολόγο - περιβαντολόγο MSc Ανδρέα Βλάχο, έχει έδρα στο Μεσολόγγι, αναλαμβάνοντας μια ευρεία γκάμα μελετών και εργασιών.
Διαθέτουμε πολύχρονη εμπειρία και υψηλή τεχνογνωσία σε ζητήματα δασικών αμφισβητήσεων, φωτοερμηνείας αεροφωτογραφιών, διαχείρισης φυσικού περιβάλλοντος και χαρτογράφησης, διαχειριζόμενοι τις υποθέσεις σας με συνέπεια και επαγγελματισμό.
Με όπλα μας τη λεπτομερή γνώση της δασικής νομοθεσίας, την εξειδίκευση στη φωτοερμηνεία, καθώς και τον άρτιο τεχνολογικό μας εξοπλισμό, προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου και λύσεις σε κάθε σας ζήτημα.